.:.:.:.PaYLaSıMDa SoN NoKTa.:.:.:.
www.frmgenclik.hareketforum.com

Hos Geldiniz=)

Daha Kalite Hizmet İçin,

Sitemizden Faydalanmak İçin Lütfen Üye olunuz...!
www.frmgenclik.hareketforum.com

Hos Geldiniz=)

Daha Kalite Hizmet İçin,

Sitemizden Faydalanmak İçin Lütfen Üye olunuz...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Davut Güloğlu Özel Röportaj

YazarMesaj
Admin
Administrator

Administrator
Admin

Koç
Horoz
Doğum tarihi : 10/04/93
İş/Hobiler : Pc Başında Vakit geçirmek,,Cs oynamak
Lakap : j0j0
Takım : Davut Güloğlu Özel Röportaj 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Ruh Halim : Davut Güloğlu Özel Röportaj Utanc10
Hayvan : Davut Güloğlu Özel Röportaj Kat92v11
Ülkem : Davut Güloğlu Özel Röportaj U21010

Güçlülük
Güçlülük Güçlülük:
Davut Güloğlu Özel Röportaj Imgleft500/500Davut Güloğlu Özel Röportaj Emptybarbleue  (500/500)

Davut Güloğlu Özel Röportaj Empty
MesajKonu: Davut Güloğlu Özel Röportaj   Davut Güloğlu Özel Röportaj Icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 5:02 pm

Davut Güloğlu Geçen'lerde Gebze/Kocaeli'de Konser'e Gelmişti 1 2 Söyleyiş Röportaj Yaptım Kendisiyle Onu Paylaşayım Sizinle ALINTI Değil Kendi Yapımımdır.

Hüseyin ( Ben ) : Merhaba Davut Güloğlu Biz'e Kendi Tanıtırmıssın?
Davut Güloğlu: Tabi Ben 1972 Yılında Rize/Merkez Salarha Köyünde Dünya'ya Geldim Babamın 11 Çocugundan 7.Evlad'ıyım Genç Yaşımda Malesef Anne ve Babam'ı Kaybettim Bir Aralar Futbol'a Merak'lıydım Rize Belediyespor Salarhaspor Gibi Amatör Kulüplerde 6yıL Top Oynadım

Hüseyin ( Ben ) : Müzik'e Başlangıcın Nasıl Oldu?
Davut Güloğlu: 1991 Yılında İstanbul'a Geldim, Burada Çeşitli Faaliyetlerde Bulundum Birçok Eser İçerisinde OY NURCANUM NURCANUM Şöhrete 1 Adım daha Yaklaştım.

Hüseyin ( Ben ) : Sen Rize'lisin Benim Gibi Galiba Sende Rizespor Hastasısın Ne Diyorsun Bu Duruma?

Davut Güloğlu: Evet Ben Hasta Rizespor'luyum İşim Olmadığı Sürece TV'den Rize Maç'larını Takip Ediyorum

Hüseyin ( Ben ) : Rizespor'da Ençok Sevdiğin Futbolcu Kimdir?

Davut Güloğlu: Riberio Var Brezilya'lı O Adam Hoşuma Gidiyor.

Hüseyin ( Ben ) : Peki Albümünde Ençok Hangi Parça'yı Seviyorsun?

Davut Güloğlu: Hepsi'de Bana Göre Güzel Fakat BENİM BÜYÜK ALLAH'ım Parçasını daha Çok Seviyorum.

Hüseyin ( Ben ) : Konser'ler Ne Durumda Yoğunluk varmI ?

Davut Güloğlu: Yoğunluk var Evet Almanya İspanya birde Hollanda'da Konser'lerim var Ondan Sonra TÜRKİYE'ye Dönecem Bildiğiniz Gibi YAZ Geldi Konser'lerde Malum Artacak Onun İçin Hazırlık Aşamasındayım.

Hüseyin ( Ben ) : Peki Bu Röportaj'ı Ben Forum Sitelerine Aticağım Forum Sevenlerine ve Seni Sevenlere Ne Demek İstersin?

Davut Güloğlu: Forum İdeal Seviyeli Muhabbet'i Arkadaşlığı Pekiştiren Adeta Sanal Alem'in Real Dünyası'dır. Forum'daki Arkadaş'lara İyi Seyirler İyi Paylaşımlar Diliyorum..

Hüseyin ( Ben ) : Şahsım ve Forum Sevenler Adına Bende Bana Zaman Ayırıp Benimle Röportaj Ettiğin İçin Teşekkür Ederim Yolun Açık Güleryüzün Hiçbirzaman Solmaması Dileğiyle Davut Abi Herdaim Rizeli Kardeş'in Arkandadır.

Davut Güloğlu: Ben Teşekkür Eder; Saygılar Sunarım.

ALINTIDIR:::
http://frmgenclik.hareketforum.com

Davut Güloğlu Özel Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası